Náš tým

Náš tým tvoří jedinečné osobnosti s dlouholetou praxí v oboru, jsme zapálení lidé s vysokými cíli a nároky na výsledek.

V souvislosti s rozvojem společnosti v rámci metodiky projektového řízení absolvoval náš tým v roce 2015 kurz PRINCE2®, úroveň FOUNDATION, Tomáš Macháček absolvoval v roce 2017 PRINCE2®, úroveň Practitioner.

Máte-li zájem o jakoukoli informaci, jsme zde pro Vás. Velmi rádi se podělíme o naše zkušenosti.

Tomáš Macháček

Jednatel společnosti

Lékař, absolvent medicíny na Univerzitě Karlově v Praze. Od roku 1995 se věnuje řízené péči, systémy řízené péče studoval v USA a Jižní Africe. Působil jako poradce několika ministrů zdravotnictví ČR a je spoluautorem reformy zdravotnictví prosazované ministrem Tomášem Julínkem. Je spoluzakladatelem a partnerem společnosti Advance Institute. Nadále se věnuje praxi praktického lékaře. 

Lucie Mirvaldová

Metodik administrace, vedoucí projektové kanceláře

Je absolventkou Obchodní akademie. Do společnosti nastoupila v roce 2003 jako odborný asistent. Byla zodpovědná za back-office administrovaných projektů. Účastnila se zrodu Plánu MEDIPARTNER® v Ostravě. V současné době je zodpovědná za metodiky administrace, podporu projektů, komunikaci a procesní záležitosti. V souvislosti s rozvojem společnosti převzala zodpovědnost i za vedení týmu projektové kanceláře. Rovněž má na starosti ekonomiku a finance, spolu s jednatelem zabezpečuje chod společnosti a vede tým administrativy

Jan Tesař

Programátor

 

Václav Hromádko

Webový specialista

Informatik, absolvent vyšší odborné školy. Od roku 2007 je součástí týmu KlientPRO. Zaměřoval se na frontendovou část našich portálů a webů. Poslední dobou začal programovat i backendovou část. Specializuje se na programování webů, webové technologie, serverové technologie a částečně i grafiku.