Co nabízíme

Zájemcům o řízenou péči nabízíme mnohaleté zkušenosti s realizací moderních systémů řízené péče postavených na rizikovém kapitačním kontraktu, se zpracováním dat z oblasti zdravotnictví a s komplexními analýzami spotřeby zdravotní péče.

Co umíme

Máme připravené v praxi ověřené projekty systémů řízené péče, optimální systém dokážeme navrhnout na míru pro konkrétní situaci. 

Vyvíjíme a provozujeme informační systém pro podporu administrace námi realizovaných systémů.

Již od roku 2006 používáme klasifikaci rizika podle PCG modelu (Pharmacy-based Cost Groups, v ČR tzv. farmaceuticko-nákladové skupiny). Používáme vlastní mechanismus zajištění rizika extrémních výdajů jednotlivců a metodiku pro zajištění stability kontraktu.

Pro řízení kapitačních kontraktů využíváme vlastní technologii tzv. virtuálního fondu, která umožňuje průběžně sledovat jejich stav a reálné čerpání zdravotní péče. 

V oblasti zdravotnictví jsme realizovali komplexní zakázkové analýzy, veřejně dostupná je naše analýza spotřeby zdravotní péče v ČR

 

systémy řízené péče

Systémy řízené péče přináší zásadní změnu ve vztazích zdravotních pojišťoven, poskytovatelů zdravotní péče a pacientů. 

 

Podpůrné produkty a služby

Tyto nástroje jsou užitečné (nejen) při realizaci systémů řízené péče.

 

Analýzy

V rámci námi realizovaných systémů řízené péče ale i v kontextu samostatných zakázek jsme se podíleli na řadě zajímavých analýz z oblasti zdravotnictví a rádi pomůžeme najít odpovědi či prozkoumat příležitosti i Vám.

Dva příklady námi řešených analýz: